Nagy rendezvényeink

• Városunk volt a házigazdája az első Európa Cantat Junior, Gyermek és Ifjúsági Fesztiválnak, melyet a Zenekedvelők Egyesülete szervezett. 1996-ban a 10 napos rendezvényre 18 nemzet 28 kórusa érkezett. A nagysikerű rendezvényről ma is tisztelettel emlékezik a zenei világ.
  • Énektanárok 3 éves karvezetői iskolájának szervezése

17 tanár végzett másoddiplomát 2000-ben az ELTE karvezetői szakán az egyesület szervezésével.

• Éneklő Pannónia Kórustalálkozó felnőtt énekkaroknak. Első: 1994-ben volt.

Budapest, Pécs, Szigetvár, Dombóvár, Nagyatád, Barcs, Siófok, Balatonszentgyörgy, Keszthely, Sárbogárd, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Százhalombatta, Szeged, Eger, Komló, Marcali,  kórusai voltak vendégeink.  XI. alkalommal 2014. március 8-9.

• Kicsinyek Kórusainak Nemzetközi Fesztiválja. Első: 1986-ban, a XII. 2013. április 24-26 volt.
  • Pannonia Cantat Nemzetközi Gyermek és ifjúsági Kórusfesztivál Az első 2003-ban.   IV. 2007-ben